fbpx
Tasuta ühistreeningud

Poke Bowl innustab liikuma

Poké Bowl ja Aspiré kutsub osa võtma oma suvisest tasuta treeningute sarjast Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Suvekuudel kipub trenni tegemine pigem tahaplaanile jääma, kuid mõnus ilm ja värske õhk lausa kutsuvad liikuma! Selleks oleme löönud käed erinevate ägedate treeneritega, et innustada sind tervisliku toitumise kõrvalt ka mõnusalt trenni tegema.

Tasuta trennides saad tutvuda erinevate treeneritega, proovida uusi treeningvõimalusi ning muidugi veeta aega super vahvas seltskonnas. Ühistreeningud on suurepärane võimalus kohtuda uute inimestega, jagada positiivset energiat ning proovida uusi trenne.

Trenni on oodatud kõik Poke Bowli kliendid ja sõbrad, kes väärtustavad tervislikku ja liikuvat eluviisi. Tule üksi või võta sõber kaasa, meie treeningutele on oodatud kõik huvilised!
Muidugi ei jää aktiivne elustiil premeerimata –

  • igale osalejale kingime Poke Bowli 50% soodusvoucheri ja kuuajaline Aspiré Wellnessi membership
  • kõigile, kes teevad kaasa vähemalt 5 trenni, saavad tasuta kausi ja smuuti
  • kõikide osalejate vahel läheb loosi 4 MyFitnessi kuu aja pääset
  • + üllatusauhinnad

Box + Run

Simone Viidas on entusiastlik noor treener ja Eesti esimese heaolu platvorm Aspiré Wellnessi asutaja. Ta liitub Poké Bowli ühistrenni meeskonnaga, tuues kaasa kaasahaarava energia ja pühendumuse sportlikule elustiilile. Simone on tegelenud terve oma elu erinevate spordialadega ning usub, et treeningud peaksid olema lõbusad ja motiveerivad. Ta on eriti suur kirg thai poksi vastu ning on valmis jagama oma oskusi ja kogemusi Poké Bowli ühistrennide raames.

Simone annab trenne järgmistel ühistreeningutel: 3. juuli: poks HIIT treening 7. august: poks + jooksmine treening

Tule ja liitu Simone, Aspiré ja Poké Bowli ühistreeningute ning naudi energilist ja motiveerivat treeningkogemust!

Simone Viidas

7. august

18:00

30 osalejat

Pane ennast trenni kirja:


Ringtreening Tartus

Kerli Djomina on pühendunud personaaltreener, kelle missiooniks on motiveerida inimesi liikuma ja oma tervise eest hoolitsema. Sport on olnud Kerli elu lahutamatu osa juba enne erialase hariduse omandamist. Pärast kooli lõpetamist keskendus ta veelgi rohkem tervislikule eluviisile, et olla oma klientidele parim eeskuju. Kerli armastus jõusaali vastu algas kaks ja pool aastat tagasi, viies ta võistlema bikiinifitnessis, kus ta saavutas 2016. aastal Eesti meistrivõistlustel neljanda koha. Jõutrennid on muutnud tema elu, aidates hoida liigesed ja luud tugevad ning parandades üldist enesetunnet. Lisaks jõutrennidele naudib Kerli ka aeroobset treeningut, eelistades võimalusel looduses kardiot teha.

Kerli ringtreeningud Tartus toimuvad 4. 11. 18 juulil & 8.august!

Kerli kutsub kõiki Flamingo Bowli ühistreeningutele, et koos alustada teekonda tervislikuma ja tugevama mina poole. Tule ja avasta, kui lõbus ja motiveeriv võib treening olla!

Kerli Djomina

8.august

19:00

20 osalejat

Pane ennast trenni kirja:


Ringtreening Tallinnas

Sophia Siska, tegutsedes nii personaaltreeneri kui ka rühmatreenerina, pakub ühistreeninguid ringtreeningu formaadis.

Sophia on sporti harrastanud peaaegu kogu oma elu. Alustades tantsimisega 3-aastaselt, liikus ta edasi ujumise ja kergejõustiku juurde. Tal on rahvusvaheline personaaltreeneri sertifikaat tasemel EQF4 ning ta õpib hetkel Tallinna Ülikoolis rekreatsioonikorraldust. Tema treenerikarjäär on alles algusjärgus, kuid ta on alati tundnud, et tema eesmärk on inimesi aidata ja neile tugi ning motivaator olla.

Sophia rõhutab liikumise tähtsust mitte ainult füüsilise, vaid ka vaimse tervise jaoks. Ta usub, et liikumine hoiab meid noorena ning arendab ja toetab igas mõttes. Ta soovib olla toeks kõigile, kes vajavad abi oma teekonnal, ja näidata, et spordis on vägi. Tema trennides on oodatud nii algajad kui ka edasijõudnud ning ta on treeninud erinevas vanuses inimesi, sealhulgas noori, täiskasvanuid ja pensionäre.

Sophia julgustab kõiki tegema muudatusi oma harjumustes juba täna ja võtma temaga ühendust sobiva treeningaja kokku leppimiseks. Koos on võimalik saavutada suuremaid tulemusi ja olla tugevamad.

Sophia Siska

23. juuli

18:00

Pärnu mnt. 142/2 välitreeningala

20 osalejat

Pane ennast trenni kirja:


Urban mobility

Katrin Kreutzberg, tegutsedes rühmatreenerina, pakub Mobility trenne. Need treeningud keskenduvad liikuvuse parandamisele ning on mõeldud igas vanuses ja tasemel osalejatele.

Sportlik eluviis on Katrinit saatnud alates lapsepõlvest, mil ta harrastas nii moodsat viievõistlust kui ka sõudmist. Ülikoolis omandas Katrin rakenduskõrghariduse tantsukunsti erialal (TÜVKA 2012) ning pärast seda õppis kohe ka rühmatreeneriks. Alates 2013. aastast on ta end järjepidevalt treenerina täiendanud, läbides tunnustatud FAF Personal Trainer koolituse ja omades EREPS rahvusvahelist litsentsi (2020).

Oma töös on Katrin väga põhjalik ning organiseeritud. Katrin on pühendunud leidma võimalusi, kuidas kliendi unistuste täitumise suunas liikuda ning seatud eesmärgid saavutada.

Katrin kutsub kõiki tegema muudatusi oma harjumustes juba täna koos on võimalik saavutada suuremaid tulemusi ja olla tugevamad.

Katrin Kreutzberg

2.august

12:00

20 osalejat

Pane ennast trenni kirja:


Jooga

Maarja Jõgi, tegutsedes treeneri ja joogaõpetajana, pakub yoga tunde. Maarja huvi spordi ja liikumise vastu sai alguse juba pisikesest tüdrukust peale, kui ema ta käe kõrval iluvõimlemise treeningutesse viis.

Tartu Ülikooli Sporditeaduste Instituudis õppides alustas Maarja tasapisi rühmatreeningute juhendamist (2013), veidi hiljem lisandusid personaaltreeningud. Läbi joogakoolituste Portugalis (2019) ja Balil (2020) on Maarja hakanud üha rohkem huvi tundma ka hingamise, meditatsiooni ning teadlikkuse praktikate vastu. Maarja on pühendunud joogaõpetaja, kes toob oma tundidesse sügavat hingamist, meditatsiooni ja teadlikkust, pakkudes osalejatele terviklikku ja rahustavat kogemust. Lisaks joogale on Maarja suurimateks kirgedeks veel tantsimine ja reisimine, mis rikastavad tema elu ja annavad inspiratsiooni ka tema treeningutele.

Maarja kutsub kõiki osalema tema yoga tundides, et leida tasakaal ja rahu igapäevaelus. Koos on võimalik saavutada suuremaid tulemusi ja olla tugevamad.

Maarja Jõgi

31. juuli

08:00

20 osalejat

Pane ennast trenni kirja:


Ringtreening

Inga Rohtla on lasteaias liikumisõpetaja, kellel on kirg liikumise ja tervisliku eluviisi vastu. Lisaks on ta kogenud personaaltreener, rühmatreener ja toitumisnõustaja. Inga on korraldanud mitmeid väljakutseid, aidates inimestel saavutada oma tervise- ja treeningueesmärke. Hetkel on tal käsil “Maitsvalt muutusteni” viies projekt, mille raames loob ta võimalusi inimestele, kes soovivad tervislikumat eluviisi omaks võtta.

Inga töötab põhjalikult ja pühendunult, pakkudes igale kliendile personaalselt kohandatud treening- ja toitumisplaane. Tema juhendamisel saab treenimine ja tasakaalustatud toitumine sujuvalt igapäevaellu integreeritud. Inga eesmärk on aidata oma klientidel saavutada seatud eesmärke ja liikuda unistuste täitumise suunas.

Inga kutsub kõiki liituma tema ringtreeningutega, et alustada teekonda tervislikuma ja tugevama mina poole. Võta temaga ühendust ja lepi kokku sobiv aeg treenimiseks. Koos on võimalik saavutada suuremaid tulemusi ja olla tugevamad.

Inga Rohtla

25. Juuli

18:00

20 osalejat

Pane ennast trenni kirja:


Trennis näeme!

Treeningutel võib toimuda video ja pildiformaadis jäädvustamine.

Mustamäe Poké

Mustamäe keskuse I korrusel

Tammsaare tee 104a

+372 5624 9111

E-P 11.00 - 22.00

Järve Poké

Järve Keskuses, Selveri vastas

Pärnu mnt. 238, Tallinn

+372 5810 0525

E-P 11.00 - 22.00

Ülemiste Poké

Ülemiste Keskuse I korrusel

Suur-Sõjamäe 4, Tallinn

+372 5685 6444

E-P 10.30 - 21.00

Lasnamäe Poké

Lasnamäe Hortes

Tähesaju 5, Tallinn

+372 56 141 242

E-P 11.00 - 21.00

Kristiine Poké

Kristiine Keskuse 1. korrusel

Endla 45, Tallinn

+372 5622 2677

E-P 10.00 - 22.00

Kvartali Poké

Kvartali keskuse 0 korrusel

Riia 2, Tartu

+372 5623 6331

E-L 10.00 - 21.00

P 10.00 - 20.00

Viru Poké

Viru Keskuse toidutänaval

Viru Väljak 4, Tallinn

+372 5611 1650

P-N 11.00-21.00

R-L 11.00-23.00

Kaubamajaka Poké

Pärnu Kaubamajaka 1. korrusel

Papiniidu 8, Pärnu

+372 5371 9742

E-P 10.00-20.00

SULGE
SULGE
SULGE
Telli Poké