fbpx

Poke Bowl on Eesti esimene ja suurim poke kaussidele spetsialiseerunud restoranikett. 2018 aasta kevadel kahe hea toidu entusiasti, Jörgeni ja Miku poolt loodud Poke Bowl on kasvanud ja ennast tõestanud keerulisel ajal, kui pandeemia oli mitmeid toitlustusasutusi sulgemas. Kiire areng on jätkumas tänu kvaliteetsetele toorainetele ja viimistletud retseptidele, kus toitained on tasakaalus – makrotoitained on õiges vahekorras, nii et peale söömist vabaneb energia järk-järgult ja ei teki ebameeldivat raskustunnet. Tervislikud vitamiinidest pakatavad kausid valmivad värskelt vaid minutitega tellija silme all. Seetõttu on meie loodud kauss head toitu kõrgelt hinnatud kõhutäis nii kontoritöötajate, sportlaste kui ka kõigile teistele, kes oma aega ja tervist väärtustavad.

Kui näed ka, et tarbijad muutuvad aina teadlikumaks ning tervislik elustiil on tulevik, siis saad nüüd Poke Bowli eduloost võtta osa. Meie frantsiisimudel on koostatud põhjalikult kogemuste põhjal ja pakub alustavale frantsiisivõtjale suurepärast ja täielikku tuge.

Oleme koostanud täpsed ja detailsed juhendid nii kokkadele kui teenindajatele, kirjeldanud põhjalikult protsessid alates tooraine hoidmisest ja koristamisest kuni serveerimise ja kliendiga suhtluseni välja. Nii ei ole vaja välja töötada süsteeme, vaid kõik on juba läbi mõeldud, katsetatud ja juba eelnevalt ka kasutusele võetud, et sa saaksid alustada kasumlikult juba esimeset päevast alates.

Mikk Rajaver – Hea toidu entusiast ja Poke Bowli kaasrajaja

“Poke Bowl on kvaliteetne ja sõbralik ettevõte, kus on maitsev ja tervislik toit, mis pakub elamust ja emotsiooni. Kiire toit peaks olema tervislik ja kättesaadav igaühele – pole paremat tunnet, kui Sinu kauss head toitu jõuab lauale juba minut peale tellimist. Me väärtustame oma inimesi ja maailma enda ümber ning astume igapäevaselt samme veelgi jätkusuutlikuma tegevuse suunas.”

Kõlab hästi? Võta meiega ühendust ja räägime frantsiist lähemalt

‭+372 5663 2383‬

mikk@pokebowl.ee


SULGE
SULGE
SULGE